entrepreneur-1419389_1280.jpg
Witamy bardzo serdecznie!
               W związku z dotychczasowym zainteresowaniem ofertą szkoleniową Ośrodka Rozwoju Osobistego i Psychoterapii INTRA w Białymstoku, zapraszamy do udziału w różnorodnych formach rozwoju osobistego oraz szkoleń w zakresie kompetencji miękkich, które od października br. realizowane będą również w Ośrodku Doskonalenia Kadr „Profesja”.
               Mamy nadzieję, że współpraca z Ośrodkiem INTRA przyczyni się do podniesienia jakości i komfortu prowadzonych przez nas zajęć.
Najbliższe, planowane szkolenia realizowane na terenie naszego Ośrodka:
 
Uwaga: terminy treningów i warsztatów mogą ulec zmianie, w przypadku nie zebrania pełnej grupy uczestników.

Jeżeli jesteśmy Państwo zainteresowani udziałem w treningu lub warsztacie w ww. terminach lub jeśli wcześniej zgłosiliście Państwo chęć udziału w szkoleniu , proszę o kontakt telefoniczny: 600 635 145, 85 732 37 76 lub za pomocą e-mail: intra@intra.bialystok.pl, profesja@profesja.bialystok.pl
Szczegółowa oferta szkoleniowa oraz ramowy harmonogram zajęć dostępny na stronie: www.intra.bialystok.pl
Ostatecznym potwierdzeniem zgłoszenia udziału w szkoleniu jest wpłacenie 20% zaliczki najpóźniej na 2 tygodnie przed planowanym terminem szkolenia, bezpośrednio w sekretariacie Ośrodka Doskonalenia Kadr „Profesja” w Białymstoku, ul. Sienkiewicza 55A, I piętro (budynek „Trzy Kłosy”).
 

W imieniu Zespołu INTRA

Joanna Nitkiewicz-Powichrowska

Koordynator ds. szkoleń

Ośrodka Rozwoju Osobistego i Psychoterapii

INTRA w Białymstoku

 

W imieniu Ośrodka PROFESJA

Agnieszka Dąbrówka-Bełbot

Dyrektor

Ośrodka Doskonalenia Kadr

PROFESJA w Białymstoku